ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

سانتریفیوژ دبل بکوارد

سانتریفیوژ دبل بکوارد
این نوع فن‌ها به وسیله نیروی گریز از مرکز هوا را به جریان می‌اندازد.در این گونه فن‌ها زاویه ورود و خروج هوا 90 درجه است.فن‌های سانتریفیوژ معمول‌ترین فن‌های مورد استفاده در صنایع هستند.در این فن‌ها هوا از بخش پروانه به سمت پره‌ها حرکت کرده و انرژی جنبشی قبل از ورود به بخش خروجی به انرژی فشاری تبدیل شده و در نتیجه فشار هوا بالا می‌رود. فن‌های سانتریفیوژ برای جریان‌های حاوی ذرات (رطوبت و گرد و غبار) برای انتقال مواد و همچنین برای سیستم‌های دارای دمای بالا کاربرد دارد.
انواع اتصال به الکتروموتور:
اتصال مستقیم: در این نوع اتصال شفت (محور) الکتروموتور مستقیما به پروانه متصل می‌گردد.
اتصال پولی تسمه: در این نوع اتصال نیرو از الکتروموتور توسط پولی‌ها به پروانه فن منتقل می‌شود.در این سیستم یاتاقان نقش مهمی در انتقال نیرو دارد.
اتصال کوبلینگی: در این اتصال که انواع مختلفی دارد شفت (محور) الکتروموتور با یک مجموعه شفت (محور) و یاتاقان که به پروانه متصل است توسط کوبلینگ، کوبل می‌شود.
انواع فن سانتریوژ با ظرفیت‌های مختلف و با قابلیت ایجاد فشار کم، متوسط و بالا برای مصارف مختلف صنعتی قادر به جابجایی گازهای مختلف و انواع سیال آلوده با درجات مختلف آلودگی می‌باشد.

دو ورودی هوا و پروانه بکوارد
جنس بدنه گالوانیزه یا ورق فولادی ST37
انواع کوبل مستقیم یا فولی تسمه یا کوبلینگی
از سایز mm 180 تا mm 1600

سانتریفیوژ سینگل بکوارد

سانتريفيوژ سينگل بکوارد
اين نوع فن‌ها به وسيله نيروي گريز از مرکز هوا را به جريان مي‌اندازد.در اين گونه فن‌ها زاويه ورود و خروج هوا 90 درجه است.فن‌هاي سانتريفيوژ معمول‌ترين فن‌هاي مورد استفاده در صنايع هستند.در اين فن‌ها هوا از بخش پروانه به سمت پره‌ها حرکت کرده و انرژي جنبشي قبل از ورود به بخش خروجي به انرژي فشاري تبديل شده و در نتيجه فشار هوا بالا مي‌رود. فن‌هاي سانتريفيوژ براي جريان‌هاي حاوي ذرات (رطوبت و گرد و غبار) براي انتقال مواد و همچنين براي سيستم‌هاي داراي دماي بالا کاربرد دارد.
انواع اتصال به الکتروموتور:
اتصال مستقيم: در اين نوع اتصال شفت (محور) الکتروموتور مستقيما به پروانه متصل مي‌گردد.
اتصال پولي تسمه: در اين نوع اتصال نيرو از الکتروموتور توسط پولي‌ها به پروانه فن منتقل مي‌شود.در اين سيستم ياتاقان نقش مهمي در انتقال نيرو دارد.
اتصال کوبلينگي: در اين اتصال که انواع مختلفي دارد شفت (محور) الکتروموتور با يک مجموعه شفت (محور) و ياتاقان که به پروانه متصل است توسط کوبلينگ، کوبل مي‌شود.
انواع فن سانتريوژ با ظرفيت‌هاي مختلف و با قابليت ايجاد فشار کم، متوسط و بالا براي مصارف مختلف صنعتي قادر به جابجايي گازهاي مختلف و انواع سيال آلوده با درجات مختلف آلودگي مي‌باشد.

تک ورودي با پروانه بکوارد
جنس بدنه گالوانيزه يا ورق فولادي ST37
انواع کوبل مستقيم يا فولي تسمه يا کوبلينگي
از سايز mm 180 تا mm 1600

هواساز ها